Vakantieactiviteiten in bibliotheek
woensdag 12 augustus 2026 14:00
BARENDRECHT - Bibliotheek Carnisselande houdt tijdens de zomervakantie wekelijks activiteiten voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar in het kader van Vakantielezen. Elke woensdag staat een ander fantasieland centraal en is er een bijpassende activiteit.
Op 12 augustus staat de Maakplaats in het teken van de Griezelkust. Kinderen maken dan tussen 14 en 15.30 uur een eigen griezelbewoner.
Vakantielezen is bedoeld om een leesdip tijdens de zomervakantie te voorkomen, met name voor kinderen uit groep drie en vier van de basisschool. De activiteiten zijn toegankelijk voor alle kinderen van 6 tot en met 12 jaar. In de bibliotheek is een gratis doeboekje verkrijgbaar waarmee kinderen op ontdekkingstocht kunnen langs zes fantasielanden en bijpassende boeken.
De activiteiten vinden iedere woensdag vanaf 14 uur plaats in Bibliotheek Carnisselande, Middeldijkerplein 248. Meer informatie via bibliotheekaanzet.nl.
