Afbeelding

Programma Avond Exxpres over Maand van de Mantelzorg

Algemeen

BARENDRECHT - Op de dinsdagavond 14 november van 20 tot 21 uur staat op Exxact Barendrecht het programma de ‘Avond Exxpres’ in het teken van de Maand van de Mantelzorg.

In Nederland zijn er ruim een miljoen mantelzorgers. Mantelzorg is een noodzakelijk iets in ons zorgsysteem geworden en helaas gaat er veel tijd verloren met regeltaken doordat de mantelzorger geconfronteerd wordt met brieven met vaak onbegrijpelijke taal of een berg formulieren en ingewikkelde regels. Niet weten waar je precies moet zijn en met allerlei verschillende zorgprofessionals en organisaties te maken krijgen… Mantelzorgers zijn te druk met al deze regeltaken. Nog maar niet te spreken over de tijd die nodig is om te bellen voor meer informatie of om zaken goed geregeld te krijgen. Het kost mantelzorgers onevenredig veel tijd. Kostbare tijd die niet aan zorg voor een naaste kan worden besteed. 

Rob en Anika gaan in gesprek met de mantelzorgers Janette en Karin. Waarom is het belangrijk wat ze doen? Wat motiveert hen? Voor welke uitdagingen staan ze? Maar ook: wat drijft ze om dit te doen? Waar ligt hun passie? En bovenal: wat is hun persoonlijke verhaal? 

De Avond Express is tweewekelijks op de dinsdagavond te beluisteren via frequentie 106.4 FM, via diverse kanalen op Ziggo en KPN en online via www.exxact.nl.
Wie tijdens de uitzending wil meepraten: de studio is telefonisch bereikbaar via: 0180-62 11 12.

Advertenties uit de krant