
Woning in Mandenmakerij twee weken gesloten
AlgemeenBARENDRECHT – In de nacht van maandag op dinsdag heeft er weer een explosie plaatsgevonden in de Mandenmakerij. Het is de derde ontploffing in korte tijd. In de straat is een camera geplaatst. De woning is door de burgemeester voor twee weken gesloten.
Burgemeester Schneider heeft de gemeenteraad geïnformeerd dat er, ondanks het plaatsen van een camera, de afgelopen dagen twee explosies zijn geweest bij twee verschillende woningen.
“Om de openbare orde en de veiligheid van de bewoners en de buurtbewoners te waarborgen heb ik besloten verdere veiligheidsmaatregelen te treffen”, schrijft de burgemeester. Hij was dinsdagmiddag zelf aanwezig bij het verzegelen van de woning aan de Mandenmakerij. De bewoners kregen daar wat extra tijd om hun spullen uit het huis te halen.
“Dit is een ingrijpende beslissing voor de bewoners. Maar voor de veiligheid van deze bewoners en die van de omwonenden in de buurt, ben ik genoodzaakt om deze stap te zetten. Tevens wordt op zeer korte termijn een camera geplaatst aan de Wagenmakerij. Bij incidenten worden ook deze beelden gebruikt door de politie en het Openbaar Ministerie”, aldus de burgemeester. Er komt deze week aan avond voor de bewoners van de Mandenmakrij en de Wagenmakerij. Ze hebben inmiddels ook een brief ontvangen over de maatregelen.
















