Afbeelding

Echtpaar De Romph - Pranger 60 jaar getrouwd

Algemeen

BARENDRECHT - Het echtpaar De Romph - Pranger was op 22 december 60 jaar getrouwd. Op maandag 23 december werden ze bezocht door locoburgemeester Lennart van der Linden. Hij bracht de felicitaties van het gemeentebestuur over.

Het echtpaar trouwde op 22 december 1964 in het stadhuis van Rotterdam. Hun eerste woning was een dijkhuisje in Pernis. Daarna woonden ze in Oud-Beijerland en Ridderkerk. Sinds 22 jaar wonen ze in een appartement in Carnisselande.

In totaal verhuisde het echtpaar 13 keer. Een aantal huizen ontwierp meneer De Romph, die bouwkundige is, zelf. Mevrouw werkte dertig jaar in het Erasmus ziekenhuis in Rotterdam. Het echtpaar kreeg twee kinderen, vier kleinkinderen en een achterkleinkind.

Advertenties uit de krant