
Opruiming van atelier Arie Dubbeldam
AlgemeenBARENDRECHT - Het atelier van kunstenaar Arie Dubbeldam (93) is zaterdag 8 maart weer open.
Arie heeft in zijn hele leven veel diverse kunstwerken gemaakt en verkocht. Nu schildert hij niet meer, maar nog iedere dag maakt hij een ritje naar zijn atelier.
In binnen en buitenland hangt er werk van hem aan de muur. Olieverf, aquarellen, krijttekeningen, van ruige landschappen tot gezellige boeketten, fijn gedetailleerd realistische aquarellen in pastel tinten tot kleurrijke abstracte schilderijen. Op de website is werk te zien www.ariedubbeldam.nl
Ook is er nog een aanzienlijke collectie in zijn atelier. Het zou leuk zijn als er nog meer mooie werken een plekje krijgen bij iemand aan de muur.
Zaterdag krijgt iedereen de kans om zelf iets uit te zoeken van deze veelzijdige Barendrechtse kunstenaar. Er wordt een kleine vergoeding ( van 0 tot 50 euro) gevraagd. Een gedeelte van de opbrengst gaat naar een goed doel.
Het atelier is aan de Ebweg 31 en is zaterdag 8 maart open van 11 tot 16 uur.














