
Theetuin in Rijsoord afgebrand
AlgemeenRIJSOORD – Partycentrum De Theetuin aan de Pruimendijk is in de nacht van dinsdag op woensdag afgebrand.
De brand werd kort na 3 uur ontdekt. De hulpdiensten spraken toen al van ‘een zeer grote brand’. In het gebouw waren geen mensen aanwezig.
Een half uur later kwam er erg veel rook vrij. Zodat omliggende woningen werden ontruimd.
Terwijl de brandweer het vuur van buitenaf bestreed, waren er binnen diverse explosies.
Er kwam vliegvuur vrij, waardoor het gevaar ontstond dat de brand zou overslaan naar andere gebouwen in de buurt. De brandweer heeft dat kunnen voorkomen.
Om 5.42 uur werd gemeld dat de brand onder controle was. Er kwam nog wel veel rook vrij. Een uur later laaide de brand weer op, nu in het voorste deel van het complex.
Bij de brand zijn roetdeeltjes vrijgekomen. “Deze kunnen omwonenden zelf opruimen (met handschoenen aan)’, adviseert Rijnmondveilig.
De politie onderzoekt de zaak. “We hebben een melding ontvangen dat op camerabeelden een man te zien is die wegloopt. Kort daarna breekt de brand uit.” De politiekomt graag in contact met de man.


















