De overwinnaars Dick Lodder en de combinatie De Kok.
De overwinnaars Dick Lodder en de combinatie De Kok. Foto:

Twee duivenvluchten beslist

Algemeen

BARENDRECHT - Postduivenvereniging Barendrecht en omstreken hield op 4 juli twee vluchten. De combinatie Marco en Bernardina de Kok won de vlucht vanuit Châteauroux in Frankrijk en Dick Lodder schreef de overwinning op de vlucht vanuit Lennik in België op zijn naam.

Op de vlucht vanuit Châteauroux, met een vliegafstand van 600 kilometer, waren Marco en Bernardina de Kok uit Rotterdam de winnaars. In de vereniging was de uitslag met 139 duiven in concours als volgt: Marco en Bernardina de Kok eerste, Arie van Gameren tweede en Arie Droogendijk derde. Grootmeester werd Arie Droogendijk.

Op de tweede vlucht vanuit Lennik, met een vliegafstand van 123 kilometer, ging de overwinning naar Dick Lodder uit Ridderkerk. In de vereniging waren 490 duiven in concours.

In het algemeen klassement en in groep A eindigde Dick Lodder als eerste, Michel Kooijman als tweede, Arie van Gameren als derde en op de plaatsen vijf tot en met elf, en Arie Droogendijk als vierde.

In groep B ging de overwinning naar Cees van der Ham uit Barendrecht. Hij eindigde als eerste en derde, terwijl Rinus Bakker tweede werd.

De grootmeesters waren Arie van Gameren in het algemeen klassement en groep A en Cees van der Ham in groep B.

Advertenties uit de krant