Afbeelding
Foto:

Repair Café gesloten

Algemeen

BARENDRECHT - Het Repair Café Barendrecht is op 1 augustus gesloten vanwege onderhoud aan gebouw Waterpoort. De eerstvolgende reparatieochtend op deze locatie is op 5 september van 9 tot 12 uur.

De reparatiemiddagen in gebouw Het Trefpunt gaan wel door. Op de tweede en derde donderdag van augustus kunnen bezoekers tussen 13.30 en 16 uur kapotte artikelen laten repareren. Ook is het mogelijk messen en ander gereedschap te laten slijpen.

Het Repair Café is op zoek naar nieuwe vrijwilligers, zowel reparateurs als gastvrouwen en gastheren. Volgens het bestuur kunnen bij voldoende vrijwilligers meer reparatiedagen worden gehouden. Belangstellenden zijn welkom om kennis te maken tijdens de reparatiedagen.

Advertenties uit de krant