
Lodder en Visser winnen
AlgemeenBARENDRECHT - Bij Postduivenvereniging Barendrecht en omstreken zijn op 25 juli de vluchten vanuit het Franse Cambrai en Châteaudun vervlogen.
Op de vlucht vanuit Cambrai, over een afstand van 216 kilometer, ging de overwinning naar Dick Lodder uit Ridderkerk. Er waren 357 duiven in concours.
In het algemeen klassement en in groep A eindigde Dick Lodder als eerste, gevolgd door Arie van Gameren op de tweede, vierde en vijfde plaats. Edward Visser werd derde. In groep B behaalde Jan Schenk de eerste plaats, terwijl Gemert-Visser als tweede en derde eindigde. De titel van grootmeester ging in groep A naar Peter van Gelder en in groep B naar Jan Schenk.
De tweede vlucht werd vervlogen vanuit Châteaudun over een afstand van 480 kilometer. Hieraan namen 122 duiven deel. Edward Visser uit Ridderkerk behaalde de eerste en tweede plaats. Marco en Bernardina de Kok eindigden als derde, vierde en vijfde. De titel van grootmeester ging naar Marco en Bernardina de Kok.













