
Sportief wandelen bij C.A.V. Energie
BARENDRECHT - De inschrijving voor de 4Daagse van Nijmegen 2025 is geopend. Ook dit jaar kunnen deelnemers bij C.A.V. Energie trainen voor deze mooie uitdaging onder begeleiding van ervaren trainers.
Tot de tweede week van april zal er op kortere afstanden getraind worden. Daarna komen de serieuze afstanden aan bod om je klaar te stomen voor de 4Daagse van Nijmegen of Apeldoorn.
Wandelen bij C.A.V. Energie is een perfecte manier van bewegen voor iedereen die graag lekker buiten in groepsverband bezig wil zijn. Er is een mogelijkheid voor geoefende wandelaars, maar ook voor mensen die het wandelen rustig willen oppakken.
De twee wandelgroepen starten wekelijks op de maandagavond (5km/u groep) en woensdagavond (6km/u groep) vanaf verschillende locaties in Barendrecht. Wandeltrainer Anton Schering begeleid de 5 km/u groep en loopt ongeveer 7 à 8 kilometer. Trainer Marco Terlouw begeleid de 6 km/u groep en loopt ongeveer 10 kilometer per training. Anton is gediplomeerd wandeltrainer 3, Marco is gediplomeerd looptrainer 3.
Wie niet meedoet met de vierdaagse, maar wel lekker wil meewandelen, is ook welkom.
Belangstellenden kunnen een bericht sturen naar loopsectie@cavenergie.nl
Word jij gelukkig van je huisdier?
Word jij ook zo gelukkig van je huisdier? En wil je samen met je huisdier op de foto en er meer over vertellen voor onze gelukspecial? Mail in het kort je verhaal en je telefoonnummer naar
redactiebarendrecht@
barlokalemedia.nl.
Wat is er te doen?
Wat is er te doen in Barendrecht en Heerjansdam? Kijk daarvoor in de agenda op onze website. www.
deschakelbarendrecht.nl/agenda