Koningsnacht in Heerjansdam met LEV

HEERJANSDAM – Op Koningsnacht, zondag 26 april, verandert de Oranjetent aan de Manning in een sfeervolle plek vol muziek, ontmoeting en inspiratie. De band LEV verzorgt daar een bijzonder concert dat toegankelijk is voor jong en oud.

LEV staat bekend om hun Nederlandstalige liederen met een eerlijke en hoopvolle boodschap. In hun muziek raken zij thema’s als onzekerheid en onrust, maar zetten daar steeds een positief perspectief tegenover. De band wil met hun nummers bemoedigen, inspireren en verbinden, en weet daarmee een breed publiek aan te spreken.
Tijdens het concert brengt LEV een mix van energie, muzikaliteit en diepgang naar Heerjansdam. Bezoekers kunnen rekenen op een avond vol herkenbare liederen, samenzang en een warme sfeer – een mooie start van de feestelijke Koningsnacht.
Het concert begint om 19.30 uur, de tent opent om 19 uur. Kaarten kosten 10 euro voor volwassenen en 5 euro voor kinderen tot en met 12 jaar en zijn te bestellen per e-mail via
lev@kerkheerjansdam.nl.


Kerktuin opent nieuw seizoen met stekkendag

BARENDRECHT - De Kerktuin achter de Dorpskerk is zaterdag 11 april van 10 tot 12 uur geopend voor de traditionele stekkendag. Dit is het begin van het nieuwe seizoen.
Er is een ruim aanbod van vriendelijk geprijsde stekjes van tuin- en kamerplanten. De opbrengst van deze dag is bestemd voor de verdere verfraaiing van de tuin.
Mensen die planten hebben gestekt kunnen deze op vrijdagavond 10 april van 19 tot 20 uur en zaterdag 11 april van 9 tot 10 uur bezorgen bij de Kerktuin. Medewerkers staan dan klaar om de stekken in ontvangst te nemen.
De Kerktuin is tot het begin van de herfst geopend op zaterdag van 10 tot 12 uur voor bezoek. Er zijn nieuwe borden met een duidelijke plattegrond waarop te zien is hoe de Kerktuin is ingedeeld.


Mini’s Ebru-kunst bij KCB

BARENDRECHT - KCB biedt twee minicursussen Ebru-kunst aan van vijf lessen. De deelnemers verdiepen hun techniek en experimenteren met kleurcombinaties, patronen en verfijnde marmereffecten.
Met de mini Ebru Extra Techniek maken deelnemers sierpapier en schutbladen voor boeken of kaarten, of een kunstwerk voor aan de muur. Ebru-kunst is ook toepasbaar op stof.
Tijdens Ebru Marmeren & Textiel werken deelnemers met stoffen van 35 bij 50 centimeter. Dit is geschikt voor bijvoorbeeld een kussen of tas. Deelnemers nemen zelf effen lappen stof mee.
Ebru Marmeren & Textiel start op 11 mei en wordt gehouden van 19.30 tot 21.30 uur. De minicursus Ebru Extra Techniek start op 12 mei en vindt plaats op dinsdag van 19.30 tot 21.30 uur. Beide cursussen worden gehouden in Waterpoort. De kosten bedragen 115 euro.
www.kunstcreatief.nl