Reactie op foto van Barendrechtse Brug
A. Stolk reageerde op de oude foto van vorige week (30 april), over de sloop van de brug.
"De pijlers werden opgeblazen en ik weet van mijn moeder omdat ik zelf niet thuis was in verband met school, dat het helemaal fout ging. Het hele huis stond te trillen en het leek op instorten.
De heren Jim en Piet Jiskoot waren hier op het Velo terrein bij ons aan het werk en die hebben alles zien gebeuren en vroegen toen waar dit mee te maken had. Zij vertelde, dat dit al dagen bezig was om de pijlers op te blazen.
Piet (was dacht ik toen brandweercommandant) en Jim zat ook bij de brandweer en zijn gelijk naar de brug gereden en hebben toen ingegrepen en het werk is stilgelegd.
Later bleek, dat zij vier keer boven de toegestane hoeveelheid springstof gebruikten. Het verbaast me ook niet dat de Heinenoordtunnel daar toen problemen mee heeft gekregen."
Aanmelden voor nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief. Elke donderdagochtend De Schakel en de best gelezen verhalen van de website in je postbus:
www.deschakelbarendrecht.nl/
nieuwsbrief/aanmelden