(foto: Arco van der Lee)
(foto: Arco van der Lee)

Duo Heemsbergen en Jaarsveld speelt bij Barendrecht Klassiek

BARENDRECHT – Het laatste concert van de stichting Barendrecht Klassiek voor de zomer, werd zondag gegeven door het duo Heemsbergen en Jaarsveld.
In de goed gevulde Dorpskerk speelden Nicole van Jaarsveld (klarinet) en Angélique Heemsbergen (piano) muziek geschreven door of voor vader en zoon Baermann. Naast een stuk van Heinrich Baermann waren er stukken te horen van Mozart, Menselssohn enVon Weber.
De volgende concerten van Barendrecht Klassiek zijn op 29 september en op 15 november. Op 27 september geeft Martin Oei een pianoconcert met een Frans programma. Op 15 novenber is er als afsluiting van het 15-jarig bestaan van de stichting een strijkwartet te horen: het Skazka Kwartet.

www.barendrechtklassiek.nl 


Tijdlijnconcert in het Trefpunt

BARENDRECHT - Dat de Harmonievereniging nog niet met zomerreces is, blijkt wel uit de volle agenda voor de maand juni.
DrumsAhead geeft op vrijdagavond 19 juni een Tijdlijnconcert in het Trefpunt. DrumsAhead is een groep jongeren die ritmisch en melodisch slagwerk spelen. Zij zullen diverse bekende hits spelen uit verschillende decennia. Ze maken de muziek op marimba's, xylofoons, vibrafoons, drumstellen en diverse andere slagwerkinstrumenten. Aanvang 19.30 uur.