
Tweedehands kinderkleding en speelgoed
AlgemeenBARENDRECHT - Op zaterdagochtend 22 september is er kinderkleding- en speelgoedbeurs in Carnisse Haven. Iedereen is tussen 8 en 11.30 uur van harte welkom om mooie winterkleding en leuk speelgoed voor heel aantrekkelijke prijzen te kopen.
Het gaat om tweedehands maar nog nette en bruikbare spullen (hier wordt streng op gecontroleerd). Bezoekers vinden meer dan 6000 stuks kleding vanaf maat 86. Winterjassen, broeken, truien, rokjes, skikleding, enzovoort. Het speelgoed ligt overzichtelijk in aparte ruimtes en biedt ook veel keus.
Carnisse Haven, Noordersingel 30 in Barendrecht, goed bereikbaar met auto, fiets en tramlijn 25 (halte Meerwede). De opbrengst van deze beurs wordt gelijk verdeeld tussen Carnisse Haven en stichting Ride 4 kids.
www.beurscarnissehaven.nl of Facebook: kinderkleding & speelgoedbeurs CarnisseHaven.