
Zestig jaar getrouwd
AlgemeenBARENDRECHT - Burgemeester Veldhuijzen bezocht donderdag 13 oktober het echtpaar Paassen-Bongers om ze te feliciteren met hun 60-jarig huwelijk. Het echtpaar trouwde op 3 oktober 1962 en vierden dit jaar hun zestigste huwelijksdag.
Meneer en mevrouw Paassen- Bongers woonden zestig jaar geleden in Rotterdam. De woningen waren schaars en ze waren blij dat ze konden inwonen. Later verhuisden ze naar Rotterdam - Alexander om in 1969 een woning aan de Paddewei in Barendrecht te kopen. Ze kregen drie kinderen en hebben inmiddels vier kleinkinderen. Meneer werkte in de Italiaanse staalindustrie. Hij ging op zijn 58e met pensioen, maar na drie jaar, ging hij toch weer werken. Hij werkte nog door tot zijn 82e jaar in diezelfde staalindustrie.
Mevrouw werkte als secretaresse voor een advocatenkantoor. Ze pakte dit werk weer op zodra haar jongste dochter naar de kleuterschool ging en bleef dit lange tijd parttime doen.
De hele familie - in totaal veertien personen - gaat binnenkort naar Portugal om het zestigjarig huwelijksfeest te vieren.















