
Atleten sluiten Start4Energie af met 5 kilometer loop
AlgemeenBARENDRECHT - Op zaterdag 10 december vond de traditionele 5 kilometerloop plaats waarmee de atleten van Start4Energie hun cursus afsloten. Na een gezamenlijke warming up vertrokken de atleten op hun eigen tempo over het inmiddels vertrouwde parcours in de Bongerd en op de baan bij C.A.V. Energie. En met succes. De finishers ontvingen een certificaat en een persoonlijk woord namens de trainers.
De cursus is de ideale springplank voor wie (weer) wil beginnen met hardlopen Startende atleten hebben elk hun eigen reden om te gaan hardlopen. Droomt de één van een marathon, de ander wil vooral recreatief lopen. Er zijn atleten die hardlopen willen inpassen in een gezondere lifestyle. Maar ook (ex-)lopers die juist onder deskundige begeleiding willen trainen om blessureleed te voorkomen. In de Start4Energie-cursus komen al deze mensen en wensen samen.
Start4Energie is bestemd voor in principe alle gezonde volwassenen die in 14 weken van 0 naar 5 kilometer willen trainen. Start4Energie traint 2 maal per week in groepsverband namelijk op zaterdagochtend en woensdagavond. Daarnaast trainen de deelnemers 1 maal per week zelfstandig volgens een schema
Op 7 januari begint de volgende cursus. Instromen voor nieuwe leden is alleen vanaf het begin mogelijk. Inschrijven is mogelijk via: https://www.cavenergie.nl/Start4Energie















