Doormanplein.
Doormanplein. Foto:

Vaste camera op Doormanplein

Algemeen

BARENDRECHT - Een vaste camera op het Doormanplein moet bijdragen aan de veiligheid in het oude centrum.

De camera wordt geplaats bij restaurant PaPi. Alle voorbereidende metingen metingen zijn al gedaan. Daarbij is erop gelet dat de privacy van de bewoners is gewaarborgd.
Voordat de camera werkt, moet er een glasvezelkabel door de Dorpsstraat worden getrokken. De beelden worden bekeken in Rotterdam. Het voordeel ervan is voordat dat achteraf kan worden bekeken wat er is gebeurd. Dat kan het relaas van handhavers ondersteunen, als overlastgevers met een eigen verhaal komen. Bij overlast kan nog het beste 112 gebeld worden.
Bewoners werden over de komst van de camera bijgepraat tijdens de informatieavond van de Vereniging Dorpskern Oud-Barendrecht op 6 maart.

Advertenties uit de krant