Afbeelding
Foto:

Zelfgemaakte cadeautjes uitgedeeld

Algemeen

BARENDRECHT - Cliënten van dagbesteding Lavendel (Stichting de Overburen) deelden op 12 juni ‘s ochtends zelfgemaakte cadeautasjes uit. Zij hadden hier de afgelopen weken met zorg hard aan gewerkt. Met dank aan de gemeente Barendrecht en Stichting Present mocht dit project weer slagen.

Een cliënt en een Presenter gingen samen met Barendrechters op straat in gesprek. ‘’Kent u iemand die wel een opsteker kunt gebruiken?’’ Of dapperder; ‘’Bent u iemand die zich alleen voelt?’’ Het leverde open gesprekken op.

Cliënten mochten de buurtgenoten opvrolijken met het cadeautje. Dit ging met een lach of een traan. Er was bewogenheid. En dankbaar namen mensen het aan. Een reactie van een van hen: ‘’Ik kan het niet uitleggen, er gebeurt zoveel in mijn leven momenteel. Maar het komt zo op het juiste moment!’’

In september of oktober hoopt Lavendel weer de jaarlijks bloempotjes uit te delen aan eenzame ouderen. Er zijn al massaal bloempotjes ingeleverd. Momenteel wordt er nog gezocht naar vulling zoals bloementjes. Wie een bijdrage wil leveren, is welkom! Loop dan binnen aan de Kruidentuin 9, te Barendrecht. Of mail naar: lavendel@de-overburen.nl.

Advertenties uit de krant