
Cadeaubon na 40 jaar verzilverd bij Vijfvinkel
AlgemeenBARENDRECHT - Het zal rond 1985 geweest zijn. De jaarlijkse actie van toenmalig Barendrechts Fanfare om geld in te zamelen voor nieuwe instrumenten. Het rad van avontuur was daarbij hét hoogtepunt. Door sponsoring van lokale winkeliers en ondernemers was het een ware happening.
Vinsent Hooimeijer won toen, rond 1985, een cadeaubon van 25 gulden te besteden bij Vijfvinkel Schoenen. De bon verhuisde mee naar Pijnacker, maar is altijd bewaard gebleven. Het kwam er nooit van om de bon in te wisselen, vertelt Hooimeijer.
“Afgelopen maand was het tijd voor de verzilvering! Wat fijn dat Vijfvinkel schoenen ook de lol zag van deze oude cadeaubon van 40 jaar oud. Dit had Annelies in haar afgelopen 25 jaar niet eerder meegemaakt. Ook de nieuwe eigenaar Job Hoogenboom zag de lol er van in en zette de 25 Guldens om in 25 Euro’s. En ik, ik ging met twee paar nieuwe schoenen terug naar Pijnacker.”
“Zo blijft de betrokkenheid van Vijfvinkel als vanouds. Het zorgt er voor dat een Rad van Avontuur alsnog voelt als een Rad van Fortuin!”, aldus de trotse winnaar van veertig jaar geleden.

















