Afbeelding
Foto:

Team Papi wint Bas Hokke Supercup

Algemeen

BARENDRECHT – Team Papi is de winnaar van de vierde editie van de Bas Hokke Supercup. Team Papi, tevens kersverse winnaar van de Willem van Rijn Bokaal in juli, kwam uit tegen de 35+ kampioen van de zaterdagpoule Van Zwitserland. Papi wist met 2-0 deze BVV 35+ Supercup in de wacht te slepen. Een eervolle prijs, benoemd naar de wellicht beste amateurvoetballer bij de BVV aller tijden.

“Timo en Miquel maakten namens ons de doelpunten. Dit was een hele mooie sportieve wedstrijd tegen Van Zwitserland. We zijn heel trots op onze prestatie, maar daarnaast waren allemaal onder de indruk van de memorial wedstrijd naast ons veld rondom Joey, was echt heel mooi, met het vuurwerk op veld 3c als mooie afsluiting, heel eervol allemaal ”, aldus captain Raymond van Noort (op de foto zittend, tweede van links).

Deze Supercup draagt de titel van Bas Hokke. Hij kon er helaas door vakantie niet bij zijn. Sinds 2022 is hij de naamgever van deze in dit seizoen in het leven geroepen Barendrechtse ‘Johan Cruijff Schaal’. Hij nam in 2022 als zeer gewaardeerde en trouwe 35+ speler definitief afscheid na 60 jaar voetbal. “Ik zag hem als clubicoon als we als kleine ventjes langs de lijn stonden te kijken bij het eerste. Hij werd niet voor niets ‘Mr. Barendrecht’ genoemd”, aldus 35+ coördinator Viktor Steijger.

Advertenties uit de krant