
Chantal Kradolfer vertrekt als directeur-bestuurder van Theater Het Kruispunt
AlgemeenBARENDRECHT - Directeur-bestuurder Chantal Kradolfer van Theater het Kruispunt heeft haar vertrek aangekondigd. Na bijna 5 jaar verlaat zij eind 2026 het theater. Chantal heeft een nieuwe uitdaging gevonden en wordt directeur van Theater de Stoep en NIS in Spijkenisse, gemeente Nissewaard.
Marc Weerts, voorzitter van de Raad van Toezicht van Theater het Kruispunt: “Wij bedanken Chantal voor haar inzet, toewijding en bereikte resultaten bij en voor het theater en wensen haar veel succes in haar nieuwe baan. De Raad van Toezicht heeft besloten om op korte termijn een interim-directeur-bestuurder aan te stellen.”
Chantal Kradolfer: “Na een mooie periode neem ik eind 2026 afscheid als directeur-bestuurder van Theater het Kruispunt. Met veel dankbaarheid kijk ik terug op de samenwerking met medewerkers, de raad van toezicht, vrijwilligers, bezoekers, artiesten, partners en de gemeente. Samen hebben we gebouwd aan een theater dat meer is dan een podium alleen. Ik heb er alle vertrouwen in dat het theater ook in de toekomst een belangrijke culturele rol blijft vervullen in Barendrecht. Dank voor het vertrouwen, de betrokkenheid en alle mooie herinneringen. Laten we vooral cultuur blijven doorgeven.”
Wethouder Jeroen Postma van de gemeente Nissewaard is blij met haar komst: “Met Chantal halen we een ervaren directeur binnen met een heldere visie op cultuur en met binding met Nissewaard. Zij heeft bewezen dat ze nieuwe concepten kan ontwikkelen én een theater toekomstbestendig kan maken. We hebben het volste vertrouwen dat Chantal een succes gaat maken van NIS en met Theater de Stoep verder bouwt op het succes dat daar nu al is.”
Chantal Kradolfer woont in Spijkenisse. Ze heeft zin in haar nieuwe baan. “In mijn dagelijkse leven zie ik iedere dag hoe belangrijk cultuur is voor ontmoeting, ontwikkeling en verbinding. Het is een geweldige kans om in mijn ‘hometown’ mijn opgedane ervaring in te zetten voor Theater de Stoep en NIS. De combinatie van professionele podiumkunsten en actieve cultuurbeleving sluit naadloos aan bij mijn ervaring en overtuiging dat cultuur mensen verbindt, kansen creëert en bijdraagt aan een sterke samenleving.”

















