Het bestuur van Stichting Laxmi.
Het bestuur van Stichting Laxmi.

Estafette in Hart voor Barendrecht

Algemeen

BARENDRECHT - Tina Jakoeb van stichting Jakoeb heeft Ranu Ramsoedjad van stichting Laxmi uitgenodigd in de estafette in het radioprogramma Hart voor Barendrecht.

Stichting Laxmi is 10 jaar geleden opgericht. Surinaams-Hindostaanse vrouwen wilden mensen met elkaar verbinden en de Hindostaanse cultuur overdragen. Zij is uitgegroeid tot een maatschappelijke organisatie binnen de Barendrechtse gemeenschap. Ontmoeting, beweging en gezondheid staan centraal. Zo is er elke week een wandelgroep voor iedereen, die om 19 uur van start gaat.

Er is ook voorlichting zoals onder meer kookworkshops over de Surinaamse/Indiase keuken.

Stichting Jakoeb is opgericht met een missie die alle kinderen bescherming en ondersteuning wil bieden, zodat zij hun toekomst met vertrouwen en zekerheid tegemoet kunnen treden. Zij doen dat o.a. in materiele zin waarin zij kleding doneren. Het logo is doordrenkt van hun kernboodschap: elk kind verdient een gezonde, veilige en liefdevolle omgeving om te groeien, te leren en te bloeien.

Het radioprogramma Hart voor Barendrecht is op dinsdagavond tussen 19 en 20 uur te beluisteren bij Streekomroep Oude Maas.

www.hartvoorbarendrecht.nl

Advertenties uit de krant