Afbeelding
Foto: MBR Fotografie R E v/d Linden

Vitesse houdt titel in zicht

Algemeen

BARENDRECHT - Op een frisse Bongerd, waar de dreiging van een fikse bui nooit ver weg was, speelde Vitesse 1 tegen Juliana. Gek genoeg was het al de return van een week eerder, toen de Barendrechters in Oud-Gastel moeizaam aan het langste eind trokken.

Ook nu bleek Juliana een taaie opponent. Sterker nog, bij 7-4 halverwege de eerste helft stroopte Juliana de mouwen op en, dat moet gezegd, was ook loepzuiver in de afronding. Gevolg was dat Vitesse plotseling tegen een 7-8 achterstand aankeek.

Dat was niet de bedoeling en Vitesse schakelde een tandje bij. Halverwege was het 11-9, een magere voorsprong na een wat vlak eerste bedrijf.

Na de pauze had Vitesse de zaakjes beter voor elkaar. Sterker nog, Juliana wist nog maar twee keer te scoren, dus werd het uiteindelijk een makkelijke middag voor de thuisploeg.

Bij 18-11 was het gedaan en kon Vitesse een zakelijke zege toevoegen.

Nu volgt een weekje rust, waarna op 30 mei om 16.40 uur de absolute kraker op het affiche staat. Koploper Tilburg komt naar De Bongerd en wist Vitesse een maand geleden nipt met 14-13 te verslaan. Vitesse heeft nu een overwinning nodig om de titelkansen in eigen hand te houden.

Advertenties uit de krant